Co zabrać na spływ

Wypożyczalnia kajaków i kemping AKKA Kajaki

Ubranie

Kajaki kojarzą nam się z pięknym, bezchmurnym niebem i relaksem w pełnym słońcu.

Nie zapominajmy jednak, że pogoda lubi płatać figle, dlatego też pakując plecak na wyprawę, należy być przygotowanym na każdą ewentualność.

Poza kąpielówkami i klapkami, warto zapakować: ciepły polar lub bluzę, długie spodnie płaszcz przeciwdeszczowy czapkę chroniącą przed ostrym słońcem

W co się spakować?

Mając ograniczoną przestrzeń kajaka, plecak ze stelażem lub ogromna walizka mieszcząca rzeczy dla całej rodziny nie będą tu najlepszym pomysłem.

Bezpieczniej będzie spakować się w miękki, niewielkich rozmiarów plecak, który zmieścimy w dziobie kajaka lub wręcz w zawiązywany worek na śmieci.

Opakowanie wodoszczelne

Telefon, dokumenty, pieniądze i inne wartościowe przedmioty koniecznie zapakuj w wodoszczelne opakowanie – specjalne etui, worek lub po prostu duży słoik.

Bezpieczeństwo

Nie wchodź do kajaka bez kapoka, nie spływaj, gdy jest już ciemno, możesz nie zauważyć kamieni, wystających konarów czy innych niebezpiecznych przeszkód.

Zachowaj bezpieczny odstęp od innych uczestników spływu.

Apteczka

Preparat przeciw komarom krem i balsam do opalania z wysokim filtrem, plaster i inne środki opatrunkowe, maść na oparzenia słoneczne oraz preparat na kłopoty trawienne to nieodzowni towarzysze na każdym spływie.

Pieniądze

Wybierając się na spływ kajakowy próżno szukać miejsc, w których można dokonać płatności bezgotówkowej, w związku z czym szczerze odradzamy zabierania do kajaka karty płatniczej.

Bankomatów nad rzeką nie ma ?

Jedzenie

Szykując jedzenie, warto wcześniej zwrócić uwagę na oznaczone na szlaku miejsca, gdzie można zrobić zakupy spożywcze lub zjeść smacznie w przystani.

Kontakt

Wypożyczalnia kajaków i kemping AKKA Kajaki

Nowy Zjazd 7

05-660 Warka, Polska

akka@warkakajaki.pl

888 948 949

AKKA Adrian Kiełbiński

Nowy Zjazd 7, 05-660 Warka

NIP: 797-157-52-73

Można dokonać wstępnej rezerwacji wysyłając maila z niezbędnymi danymi, na adres: akka@warkakajaki.pl

Tytuł przelewu: „Zadatek, imię i nazwisko, termin rezerwacji”